giá cho là hợp lệ 10/19/2024
chi tiết liên lạc 0938746284 - Tiến 0979858997 - Phạm Hồ Chí minh 74/4/7 Bạch Đằng, Phường 2, Q.Tân Bình, TP.Hồ Chí Minh
Огляд моделі Alfa Romeo Giulia - 2 покоління, 2015 -... Характеристики, Фото, Відео.
Седан Alfa Romeo Giulia створений на новій задньопривідній платформі. Базові версії автомобіля оснащуються турбодизелем об'ємом 2,2 літра (150 або 180 л. С.) Найпотужніша Alfa Romeo Giulia Quadrofoglio отримала бензиновий турбомотор V6 2.9, що розвиває 510 л. с., і повний привід. Коробки передач - шестиступінчаста "механіка" або восьмиступінчастою "автомат". У списку опцій є гальма з вуглець-керамічними дисками і активний задній диференціал.
В Україні продажі «Джулії» не плануються, а на європейському ринку седан пропонується за ціною від 33 тисяч євро (версія Quadrofoglio коштує 80 тисяч євро). Автомобіль випускається з 2016 року на заводі в італійському місті Кассіно
Alfa Romeo Giulia (Альфа Ромео Джулія) - задньопривідний седан класу «D», що прийшов на зміну моделі 159. Світова прем'єра автомобіля відбулася в червні 2015 року в Італії, в дні святкування 105-річчя марки, а перед широким загалом седан постав в рамках автосалону у Франкфурті у вересні того ж року.
Звичайно ж, не секрет, що ім'я Giulia в історії Alfa Romeo має давні традиції і нинішня модель являє собою квінтесенцію досвіду дизайнерів та інженерів марки. Яким, до речі, певною мірою допомогли колеги з Ferrari і Maserati. Наприклад, в проектуванні платформи (подвійні поперечні важелі спереду, многоричажка ззаду) з ідеальним розподілом ваги по осях (50:50) і зміщеним в межі колісної бази мотором.
Найпотужніша версія Alfa Romeo Giulia, названа Quadrifoglio Verde, хизується турбованим 3-літровим 6-ціліндлровим двигуном з системою деактивації частини циліндрів на малих навантаженнях. Видає такий агрегат 510 л. с. потужності, чого достатньо, щоб з місця до 100 км / год седан розганявся за 3,9 секунди. Але є двигуни і простіше. Наприклад, 2-літрова бензинова «турбочетверка», що видає 180, 250 і 300 л. с. потужності, а також пара дизелів - 2,2-літровий (135, 180 і 210 «конячок») і 3-літровий V6 на 340 л. с.
У продовження розмови про конструкцію Джулія (саме з технічної точки зору цей автомобіль найбільш цікавий) варто відзначити, що італійці не поскупилися на алюмінієві сплави і композити різних сортів, завдяки чому жорсткість кузова седана в Альфа Ромео називають найкращою в сегменті. Крім того, Джулія обладнана вуглеродокерамічними гальмівними дисками, чотирма патрубками вихлопної системи, спойлером і дифузором, а задній диференціал отримав активну систему векторизації тяги за рахунок вбудованих зчеплень на кожній півосі.
Але і це ще не все. Власники Giulia зможуть скористатися системою динамічних налаштувань з режимами Dynamic, Natural, Advanced Efficient і Racing. Але потрібно уточнити, що деякі режими, як і частина перерахованого вище обладнання, доступні лише топовим модифікаціям седана.